Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Неділя, 21.04.2019
Головна » Архів матеріалів

Будь активним, живи спортивно

П`ятниця20:27

Та ким поставлений рекорд,

Кому б не сяяли медалі,

Хто б не стояв на п’єдесталі, –

Перемагаєш ти, о Спорт!

П’єр де Кубертен

             З метою відзначення Дня фізичної культури і спорту та виховання дітей на гуманістичних цінностях олімпійського руху, формування здорового способу життя забезпечення розвитку і популяризації олімпійського руху в Україні, ідеалів миру і братства  з 1 по 15 ... Читати далі »

Добрі справи- наше кредо

П`ятниця12:39

За примноження шляхетних традицій доброчинності та милосердя, вагомий внесок у благородну справу, прояв громадянського сумління, найкращих людських чеснот, чистих помислів і благочестя учні, вчителі та адміністрація Новодмитрівського навчально-виховного комплексу отримали подяку від благодійного фонду «Сильні духом» як активні учасники Всеукраїнської благодійної акції «На зустріч мрії - ІV»

Нам не треба війни, ми за спокій і мир на Землі!

Четвер20:26

Життя торжествує в новім поколінні та болі минулі довіку нетлінні

З граніту волає грізно і люто: Ніхто не забутий, ніщо не забуто.

 Вічний вогонь палає, дзвонить у далі століть

Вічний вогонь закликає:- Щастя живих бережіть!

Під таким гаслом пройшов тиждень, присвячений Дню визволення Донбасу від фашистських загарбників в Новодмитрівському НВК.

73 роки відділяє нас від тих днів, коли Донбас був звільнений  від загарбників. Та скільки б не прошло років і десятиріч, ми завжди будемо звертатися до тих історичних подій, що знаменують перемогу.

Новодмитрівці  відзначили річницю визволення Донбасу низкою заходів, передбачених шкільним планом виховної роботи з національно-патріотичного виховання.

Протягом тижня учні приймали ак ... Читати далі »

Свято Знань в Новодмитрівському НВК

Четвер20:17

Є восени такий день, коли школа наповнюється дитячим сміхом, пишними бантами, турботливо зав’язаними краватками, радісним хвилюванням та оазисами квітів. Так-так! Ви вгадали! Такі знайомі усім нам дива відбуваються, коли в гості завітає Перше вересня.

Яскравим, казковим та незабутнім був День Знань для новодмитрівців. В гості на свято завітали: депутат Костянтинівської районної ради, екс-голова Костянтинівської РДА Беленець  В.І., завідувач сектору внутрішньої політики Костянтинівської РДА   Казімір В.В. , голова Новодмитрівської сільської ради Яковлев М.Д., голова Предтечинської сільської ради Попова С.В. Звичайно,  наш перший  директор В.Ф.Перевозник і  наш духовний наставник Отець Вадим.

За доброю традицією школа радо зустріла первачків, яких, до речі, в цьому ювілейному для нашої школи  навчальному році  аж три класи. Діти ... Читати далі »

« 1 2 3 4 5 6