Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Четвер, 15.11.2018
Головна » Статті » Мої статті

Бути вчителем - це мистецтвоhttp://muzmistectvo.ucoz.net/muzyka/gramoti/14.jpg

Толоконнікова Жанна Василівна

Вчитель музичного мистецтва,

заступник директора з виховної  роботи

Новодмитрівського навчально-виховного комплексу.

                Спеціаліст  вищої категорії, старший вчитель.

                Педагогічний стаж 26 років.

               Переможець районних конкурсів    

               «Кращий працівник року -2008»

в   номінації «Кращий вчитель школи мистецтв»

 «Учитель року-2009» ,«Учитель року-2017»

в номінації «Вчитель музичного мистецтва»

 

Вітаю всіх на сайті!

Сподіваюсь, що зібрані матеріали зацікавлять не тільки вчителів  музичного мистецтва, але й педагогів - орзанізаторів, заступників директорів з виховної роботи, класних керівників та  вчителів - предметників.

 

В мене ніколи не виникало питання ким бути і чим в житті займатись. Здається, я з народження знала, що буду вчителем.

Щоправда, років в чотирнадцять я замислилась про те, який педагогічний напрям обрати.

Дуже подобалась українська мова та література, хотілось бути і вчителем початкових класів, але музика перемогла. Музика…

В музичну школу я потрапила випадково.  Мені дуже хотілось займатися танцями і я вмовила тата  відвести мене в палац культури. Його Величність випадок вирішив все. Керівник танцювального колективу був у відпустці, і повертаючись додому, я з сумом підвела очі на батька і сказала: «Ну запиши меня тогда хотя бы в музыкальную школу».

Ось так, в шість років я потрапила на навчання в Костянтинівську дитячу школу мистецтв. Вісім дивовижних, яскравих і незабутніх років з прекрасними педагогами.

В п’ятнадцять  я поїхала з дому на навчання в Дзержинське Державне музичне училище. В 1992 році отримала диплом спеціаліста за фахом акордеон, керівник самодіяльного оркестру, артист.

І тут доля знов все вирішила за мене. Я потрапила до школи - новобудови, яка тільки-но відкрилась, де був дуже молодий педагогічний колектив і мудрий, дивовижно далекоглядний директор.

І ось вже 26 років я кожного дня іду на роботу із задоволенням. Сказати, що моя школа для мене рідний дім - нічого не сказати. Все, що відбувається в моєму житті тісно пов’язано з Новодмитрівським навчально-виховним комплексом.

В 2005 році я здобула вищу освіту в Бердянському  Державному педагогічному університеті за фахом викладач музичного мистецтва, методист з виховної роботи.

 Я щаслива людина. Так сказав мій чоловік. Бо в мене є улюблена справа, міцний тил вдома (  всі знають, жінку – вчителя витримувати вдома зможе не кожний  чоловік),  донечка-школярочка – моє диво, гордість і надія.

Для повного щастя не вистачає тільки одного – миру в нашій країні. А все інше – то дрібниці. Все зможемо і подолаємо. Було б бажання.  Чи не так?

 

Категорія: Мої статті | Додав: Жанна (16.09.2016)
Переглядів: 186 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
Avatar 11.11.2016 в 16:46 olegmedin написал: Шановна Жанна Василівна! Щиро дякую за вашу сумлінну працю, любов до дітей і відданість справі Вашого життя. Ваш творчий потенціал немає меж. Бажаю вдячних учнів, творчих успіхів, міцного здоров'я, щастя! З повагою Medin. Спам
Avatar 12.11.2016 в 00:34 Жанна написал: Щиро дякую. Мені дуже приємно, що саме Ви так високо оцінюєте мою роботу. smile
avatar