Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Понеділок, 06.04.2020

Цей день в історії музики:

14 березня 1962 року Брюс Ченнел на 3 тижні зайняв перше місце у США з піснею “Hey! Baby”. Композиція дісталась лише до 2 сходинки  у Великобританії.

Bruce Channel–Hey Baby

 

 

 

15 березня 1912 року у Сентервиллі, Техас народився Сем Хопкінс (Sam Hopkins) - один з останніх велики'х виконавців кантрі-блюзу, чия кар'єра сягає  від20-х до 80-х років минулого століття.  Протягом всього творчого шляху Хопкінс ніколи вагомо не змінював свій сумний Lone Star - саунд, який чудово ілюструється його акустичною та електрогітарою. Брати Хопкінса Джон Генрі та Джоел були також талановитими  блюзменами, но тільки Сем стал справжньою зіркою. У підлітковому віці Сем грав разом з іншою довоєнною зіркою - вокалістом Тексасом Александером (Texas Alexander), який був його кузеном. Хопкінс почав свою кар'єру в техаських барах 20-х років. Першим синглом, який приніс Хопкінсу відомість, стала пісня «Katie May», яка була записана 9 листопада 1946 року в Лос-Анжелісі разом з піаністом Уілсоном «Тандер» Смітом (Wilson «Thunder» Smith). До 1948 року він активно записувався на студії Aladdin Records в Лос-Анжелісі та Хьюстоне, зокрема, записав в цей період національний R&b-хіт «Shotgun Blues».

  Lightnin' Hopkins-Black Ghost Blues

 

 

16 березня 1959 року The Platters очолили британський чарт з піснею “Smoke Gets In Your Eyes”.

“Smoke Gets In Your Eyes”

THE PLATTERS - ONLY YOU

 

16 березня 1964 року "The Beatles" встановили новий рекорд за попередніми продажами в США — 2100000 копій синглу “Can’t Buy Me Love”.

 
 “Can’t Buy Me Love”.