Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 18.02.2020
Головна » 2017 » Листопад » 01

Костянтинівському району виповнилося 78 років.

Середа10:21

Вітаємо нашого  першого директора, дорогого Віктора Федоровича Перевозника з присвоєнням звання "Почесний громадянин Костянтинівського району"!!!

27 жовтня відбулося  свято, яке об’єднує тих, кому цінні його села, вулиці, будівлі, героїчне минуле і трудове сьогодення. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував традиції, розбудовував та боронив від ворога.
Тож сьогодні у будинку культури с.Іванопілля пройшло районне свято, присвячене Дню Костянтинівського району.
В ході урочистостей голова райдержадміністрації Наталія Виниченко та голова районної ради Олександр Оносов привітали мешканців району з 78 –ю річницею його заснування ... Читати далі »

73 річниця вигнання нацистів з України

Середа10:19

Шановні учні! До 73ї річниці  вигнання  нацистів  зі  столиці  України  ми підготували для Вас ряд віртуальних заходів, які ви можете опрацювати самостійно під час канікул.

Друга Світова війна розпочалася для України 1 вересня 1939 року із бомбардувань Львова силами Люфтваффе. 11 вересня частини вермахту увійшли до Галичини, але за таємними домовленостями між Гітлером та Сталіним німецькі війська за 2 тижні відступили на захід.

17 вересня 1939 року у війну на боці нацистського агресора вступив СРСР.

22 червня 1941 р. розпочалася війна між вчорашніми союзниками – ІІІ Рейхом та СРСР, в результаті чого до кінця року більша частина України була окупована німецькими військами.

У грудні 1941-січні 1942 рр. радянські війська організували перший великий контрнаступ на терит ... Читати далі »

З Покровом Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва!

Середа10:17

Напередодні Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці, життя Новодмитрівських козаків було дуже насиченим. А саме: Тематичний урок-спогад з історії України «Україна в перші повоєнні роки» для учнів 10-11 класів;
Тематичний урок з історії України «Запорізька Січ – козацька республіка» для учнів 8-их – 9-их класів;
Урок-реконструкція з Захисту Вітчизни «У вишколеному таборі» для учнів 11 класу;
Дискусійний майданчик «Воїн крізь віки» для учнів 7-8-их класів;
Виставка малюнків «Покрова героїв» для учнів 1- 11-их класів.
На жаль заплановану військово-спортивну гру «Джура» серед братств Новодмитрівських козаків довелося перенести, через районні змагання «Веселі старти», що проводилися на базі нашого навчального закладу.

Міжнародний день людей похилого віку

Середа10:14

З 2 по 6.10 в Новодмитрівському НВК пройшли наступні заходи:

  • Конкурс творчих робіт «Ми були, є  і будемо і Вітчизна наша з нами» серед учнів 5-11 класів;
  • Тематична лінійка «Поважаймо старість словом і ділом» 2.10;
  • Виставка стіннівок та учнівських малюнків до Міжнародного Дня людей похилого віку «Зорепад років»(протягом тижня) ;
  • Відвідування ветеранів педагогами та учнівською молоддю. Акція «Турбота»(протягом тижня) ;
  • Лекції до Міжнародного дня людей похилого віку за темою «Мудрі і багаті літами» .

... Читати далі »

Неперможені та нескорені

Середа09:59

Тиждень з 24 – ого по 30 жовтня в Новодмитрівському НВК пройшов під гаслом: «Підготовка до «Джури» - найважливіше!» та «Перемога понад усе!».

Команда  з керівниками до пізнього вечора залишалися у школі – бо на них покладали надію весь педагогічний та учнівський колективи. Незважаючи на те, що команду було знято зі змагань у передостанньому конкурсі, переможеними «Новодмитрівських джур» називати не можна.  Вони впевнено крокували до перемоги, аж поки хтось не зурочив найкращу команду …. Та це зовсім інша історія… «Новодмитрівських джур»  підтримав особисто гетьман України Пантелюк М.М., зателефонувавши керівникам під час змагань – а це для нас більше ніж перемога в районній грі.

Відео можна переглянути тут: https://www.youtube.com/watch?v=OK4QQoezjXU

ВІТАЄМО!

Середа09:52

Шановні, працьовиті,невтомні, щиросердні, любі вчителі! Учнівський та батьківський колективи приєднуються до вітань! Зі святом Вас! Здоров'я, успіхів та наснаги!

 

Моя щедра земля.

Середа09:50

Яскрава осінь закликає нас фантазувати та мріяти. Своїми барвами та дарами в цю пору хочеться творити, уявляти…. Саме такий настрій панував в Новодмитрівському навчально-виховному комплексі 21 та 22 вересня. В школі було проведено виставку фруктово-овочевих композицій «Моя щедра земля» до 85 – річчя Донецької області, за участі учнів 4-11 класів.Батьки, учні та вчителі створили своїми руками справжні шедеври.

Фото Жанны Толоконниковой. Фото Жанны Толоконниковой. Фото Жанны Толоконниковой. ... Читати далі »

Всесвітній День Миру

Середа09:46

21 вересня новодмитрівці святкували День миру, в рамках якого було проведено:

Єдину виховну годину по класах з 1 по 11 «Мир на землі – радість у родині» ( з виконанням Гімну України а-капелла та хвилиною мовчання);
- В старшому корпусі пройшла виставка-конкурс стіннівок «Хай буде мир на всій землі!»;
- Під час акції «МИРазом» учні 10-ого та 11 класів вручали саморобних голубів мешканцям мікрорайону;
- Завершився день загальношкільним флешмобом «Заради здоров’я, успіху та миру єднаймося в хвилинці позитиву».

Відео флешмобу тут https://youtu.be/dv3JY6OjqV4

Фото Жанны Толоконниковой. ... Читати далі »

Всеукраїнська козацька рада.

Середа09:42

Значущою подією минулого тижня стала поїздка 16.09 на Велику Всеукраїнську Козацьку Раду під керівництвом гетьмана України – Пантелюка Миколи Миколайовича. Представляли Новодмитрівський кіш: сотник – Ібрагімов Р.Н., осавул – Толоконнікова Ж.В., курінний – Гусар Т.О. та генерал – хорунжий - Перевозник В.Ф.. Рада проходила у місті Харкові на Лижній базі Харківського університету ім.. Г. Сковороди. На заході директора НВК Ібрагімова Р.Н. одноголосно було включено до Наукової ради ХНПУ ім..Г.Сковороди. Новодмитрівці були єдиними представниками козацтва Донеччини, всіх було нагороджено грамотами гетьмана за особистий внесок у відродження Українського козацтва.

Фото Жанны Толоконниковой. ... Читати далі »